Jeep Renegade

To już tradycja, Jeep towarzyszy Travelerom i Festiwalom Podróżników od lat. Odkrywanie i poznawania świata, pokonywanie barier, podróż i przygoda to nasze wspólne DNA. Wspólnie spędzamy godziny i przemierzamy kilometry, zawsze w doborowym towarzystwie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Nowoczesny album fotograficzny, czyli najlepszy sposób na zachowanie wspomnień, marzeń i wrażeń oraz dzielenie się nimi. To tworzenie fotoopowieści w stylu przypominającym klasyczne albumy ze zdjęciami sprzed lat, ale w nowoczesnym stylu i z kreatywnymi możliwościami projektowymi. Wystarczy pomysł, własne fotografie i nasze bezpłatne oprogramowanie projektowe. Stworzona u nas fotoksiążka to:

- wyjątkowa pamiątka,
- wysoka jakość druku,
- kreatywna zabawa,
- prawdopodobnie najlepszy prezent pod Słońcem,
-sposób na przemówienie inaczej niż słowami.

Oto samodzielnie zaprojektowana przez Ciebie relacja z najlepszych chwil. Podróże bliskie i dalekie, weekendowe wypady, rodzinne chwile, które uwieczniamy na zdjęciach. Tworzysz wirtualnie, ale całość otrzymujesz jak najbardziej namacalnie w postaci wydrukowanej książki. Umieszczasz tam głównie fotografie, ale możesz to również uzupełniać tekstami, mapami i filmami.